GRAY INSTITUTE
Ми готуємо спеціалістів з руху
Прикладна Функціональна Наука
3DMAPS – СИСТЕМА ДЛЯ АНАЛІЗУ РУХУ І СТВОРЕННЯ ТРЕНУВАНЬ В 3D
Це іноваційний і революційний курс в індустрії руху.
3DMAPS найпотужніший сертифікаційний курс в своєму роді.
Практикуючі спеціалісти пройшовши сертифікацію 3DMAPS отримують знання та набір навичок для анализу всього спектру рухів людини в трьох площинах а також отримають доступ до функціональної і науково-обоснованої системи тренувань.

ДЛЯ РОБОТИ З 3DMAPS НЕ ПОТРЕБУЕТЬСЯ НІЯКОГО ОБЛАДНАННЯ.

3DMAPS направлена на оцінку повсякденних функцій людини аналізуючи природні рухи тіла в вертикальному положенні під дією гравітації й сили реакції опори.
3DMAPS preview
CAFS – СЕРТИФІКАЦІЙНИЙ КУРС З ПРИКЛАДНОЇ ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ НАУКИ ВІД GRAY INSTITUTE
Це унікальний семінар, на якому Ви отримаєте знання і навички для розробки індивідуальних тренувальних програм для кожного клієнта.
Ви зможете оцінювати, покращувати й тренувати рухи людини в трьох площинах, враховуючи можливостя, цілі й побажання людей, з якими Ви працюєте.
Придбавши курс Ви отримаєте доступ до всіх матеріалів онлайн і більше ніж 20 годин відеоконтенту.
CAFS review
Зарегистрироваться на курс CAFS с Полом Эдмонсоном в Киеве 14-15 декабря
Введите свои данные
Имя
Фамилия
Телефон
E-mail
Город
КОМАНДА GRAY INSTITUTE®
Gray Institute® робить життя людей краще з допомогою руху. Наші знання виведуть Вас на новий рівень, не залежно від того тренер Ви чи самостійно займаєтесь.
Доктор Гарі Грей (Gary Gray), PT, FAFS
Засновник Gray Institute®, Фізіотерапевт, FAFS
"Батько Функціональності", як його кличуть професіонали індустрії руху в усьому світі, вчений, засновник потужного направлення у вивченні функціональної анатомії - Прикладної Функціональної Науки, яка здобула популярність серед тренерів, фізіотерапевтів, остеопатів і мануальних терапевтів по всьому світу. В 1970х роках Гарі отримав диплом фізіотерапевта і з тих пір займається відновленням і вивчанням руху, працював у якості персонального тренера-реабілітолога. У 1980х роках разом з Професором Девідом Тиберіо Гарі заснував Gray Institute®.
Даґ Грей (Doug Gray),
FAFS
Керівник навчальних програм Gray Institute®
Історія Даґа в індустрії руху унікальна. Молодший син Гарі Грея все життя займається вивченням руху людського тіла. Досвід і високий рівень кваліфікації дозволяє Даґу виконувати величезний об'єм завдань для розвитку Gray Institute®, враховуючи викладання класичних курсів ПФН, координацію і керівництво річною програмою навчання для тренерів і фізіотерапевтів GIFT (Gray Institute® for Functional Transformation). Даґ бачить своєю місією розповсюдження Прикладної Функціональної Науки по всьому світі.
Пол Эдмондсон (Paul Edmondson), FAFS
Ведучий викладач Gray Institute, міжнародний презентор,
Випускник і ментор програми GIFT, Fellow of Applied Functional Science, має величезний досвід викладання міофасціальної теорії і практики руху від декількох найбільших міжнародних шкіл. Тренер і фізіотерапевт з 20-річним досвідом роботи.
Оставьте Ваш номер
Или позвоните нам:
+38 063 488 14 67
Made on
Tilda